הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

באוניברסיטה העברית – המיסיון מכה שוב!
הרצאה מיסיונרית נוספת
29/01/2007
המומר קלישר בהרצאה באוניברסיטה העברית


באוניברסיטה העברית התקיימה הרצאה נוספת מטעם תא הסטודנטים המשיחיים.

שמו של התא כבר מגלה את הכזבים הנרחבים של הכת המיסיונרית הקוראת לעצמה 'יהודים משיחיים' כאשר רוב רובם של החברים בו הינם נוצרים גמורים ללא שורשים יהודיים כלל.

חברי התא הביאו להרצאה את מנחם קלישר המציג את עצמו כיהודי משיחי. האמת היא שקלישר הוסמך לכמורה ב-Friends of Israel Gospel Ministry's Bible School שבניו ג'רזי המשתייך לקבוצה נוצרית פונדמנטליסטית קיצונית וממנה גם מקבל משכורת.

קלישר מנהל שני אתרי אינטרנט: אחד בשפה העברית – כל כולו חומר הטפה לנצרות – במטרה לשכנע יהודים ישראלים להמיר דתם; והשני בשפה האנגלית לשכנע את הנוצרים לתרום את כספם עבור פעילותו המיסיונרית ... יחי ההבדל הקטן!

באתר הראשון מציין כי "אנחנו יהודים..." וגם ש"הנצרות היא דת שהעמידה את עצמה בניגוד ליהדות. משיחיות היא פרי-בטנה של היהדות..." – אשרי המאמין.

ובאתר השני, קלישר הופך לכומר פרוטסטנטי (pastor) המנהל כנסייה מקומית (local church) ומחלק ספרות נוצרית (Christian literature) לכל דורש.

לאחר ההרצאה הראשונה באוניברסיטה, בה נחשף פרצופה האמיתית של אותה כת משיחית מפוקפקת, הגיעו רק מעט סטודנטים להרצאה השנייה. כמובן שנוצרים משיחיים היוו למעלה מחצי הציבור.

כאשר אחד מן הנוכחים החל להעמיס שאלות על דברי קלישר, אמר המומר: "אענה לשאלות בסוף ההרצאה".

אך לקלישר לא היה מה לענות, אז הוא החליט לשנות את דעתו ואמר כי הוא אינו מוכן לענות לאף שאלה.

ברור כי המומר רצה לדבר באין מפריע ולהטיף לאנשים שאינם מכירים את הנושא ושחסרה להם ידיעה בתחום. אולם כשהמומר ראה כי ישנם אנשים מלומדים היודעים היטב את התנ"ך ואת טענותיהם הכוזבות של המיסיונרים סירב להתווכח והעדיף להימלט.

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100