הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

משיחיים בשירותם של שונאי ישראל
המיסיונרים המשיחיים מדווחים על "רדיפה אחריהם" מעל דפי האינטרנט, הארגונים האנטישמיים נהנים ומפיצים כתבות אלו כהבאת קלונו של העם היהודי.
25/03/2007
אין מה להוסיף....


לפני כשנה פנה אדי בקפורד, מיסיונר פעיל בשירות היהודים המשיחיים בערד, למערכת המשפט בישראל נגד פעילי יד לאחים בטענה שאלו רודפים אחריו ומשתמשים באלימות נגדו ונגד בני קהילתו.

בקפורד התגלה בבית המשפט כשקרן באומרו כי אינו נוהג באלימות כלל. סרטון וידאו בו נראה הוא מככב בתקיפה אכזרית נגד הרב מנחם פרסטר מערד, הוקרן בבית המשפט בפניו, התמונות אמרו את הכל.. (הדברים פורסמו באתר, לחצו כאן לידיעה המקורית) – לסרטון התקיפה לחצו כאן.

לפני שבועות אחדים, נעצר בקפורד שוב על ידי משטרת ישראל כשתקף פיזית פעיל יד לאחים לאחר שנכשל בניסיון לדרוס את הפעיל.  גם בפעם זו תועדו הדברים במצלמת וידאו.

אשתו של המיסיונר אף היא דואגת שלא להשאר מאחור במעשי האלימות, המיסיונרית דחפה את רבה הראשי של ערד הגרב"צ ליפסקר שליט"א. (לידיעה המקורית לחצו כאן)

המיסיונרים מערד שחששו מפני תומכיהם בארה"ב אשר תמונות אלימות לא מסייעות להם, דאגו לסלף את הדברים ולהתלונן בפני התומכים על תקיפתם על ידי אנשי יד לאחים. דברים אלו הם שפורסמו ע"י הועידה הבפטיסטית הדרומית והוצגו באופן שקרי כאשר פעילי יד לאחים ורבה הראשי של ערד מוצגים כתוקפים וכשקרנים. (לידיעה בשפה האנגלית לחצו כאן)

אתרי האינטרנט של שונאי ישראל שאינם בוחלים בשום אמצעי בכדי לתקוף את העם היושב בציון ראו בידיעות אלו מקור מצוין להפצת השנאה כשיהודים מוצגים כאלימים, שקרנים ומרמים כמו בתעמולה האנטישמית הישנה.

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100