הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

כתב אישום: בן 29 מרמאללה רצח את חברתו לחיים, ולנטינה דומבייב
עיאד שאמי נאשם שרצח בראשית החודש את חברתו לשעבר ואם בנו, ולנטינה דומבייב, לאחר שסיימה את מערכת היחסים ביניהם. על-פי כתב האישום, הוא חטף אותה ואת חברתה - ואז רצח אותה והסתיר את גופתה בתוך שיח
29/07/2007


נאשם ברצח אם בנו
: לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש הבוקר (יום א') כתב אישום נגד עיאד שאמי, בן 29, הנאשם כי רצח את בת-זוגו לשעבר ואם בנו, ולנטינה דומבייב, אחרי שחטף אותה עם חברתהּ. את כתב האישום הגיש עו"ד יוסי קורצברג מפרקליטות מחוז תל-אביב.

בתחילת יוני השנה ביקשה דנמבייב לסיים את מערכת היחסים שלה עם שאמי, והוא עזב את ביתם המשותף. לטענת הפרקליטות, בעקבות הפרידה ביניהם שאמי החליט לרצוח את דומבייב ואת חברתהּ, אלנה זאורוב, וקשר קשר עם אדם נוסף - שזהותו אינה ידועה - כדי לחטוף את השתיים ולרצוח אותן בחולות אשקלון.

ב-5 ביולי התקשר שאמי לדומבייב ולזאורוב, והזמין אותן למסיבת יום הולדתו בתל-אביב. באותו יום התקשר אל השתיים כמה פעמים כדי לבדוק כיצד הן מתכוונות להגיע לתל-אביב. יום לאחר מכן נסעו הנאשם ושותפו על כביש מספר 1 בניסיון למצוא את השתיים.

סמוך למחלף גנות הבחינו במכוניתה של זאורוב נוסעת לכיוון תל-אביב. השניים נצמדו לרכבן וגרמו להן לסטות מהכביש. כאשר זאורוב עצרה את הרכב, התיז עליהן שאמי גז מדמיע ונכנס לרכב. אז דחף את זאורוב ממושב הנהג כשהוא מאיים להם כי אם יצעקו, יירה בהן.

שתי המכוניות נסעו לפרדס בגן-יבנה. שם הכניס שאמי את דומבייב למושב האחורי של הרכב כשהוא מונע ממנה לצאת, וחברו קושר את ידיה של זאורוב ומכניס אותה לתא המטען. בהמשך הצליחה זאורוב לקפוץ מתא המטען במהלך הנסיעה.

לבסוף רצח שאמי את דומבייב, אך לא ברור האם עשה זאת בהרעלה או בחניקה. הוא וחברו קברו אותה בתוך שיח בסמוך לפרדס.

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100