הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

חשש מכניסת מיסיונרים לבסיסי צה"ל בערב סוכות
פעילים נגד המיסיון מתריעים מפני כניסתם של גורמים מיסיונרים לבסיסיםומחנות צה"ל, ואמש (חמישי) שלחו מכתב לרב הראשי לצה"ל, בעקבות זאת
21/09/2007
מיסיונרים שוחחים עם חיילים בתוך בסיס צבאי


פעילים נגד המיסיון מתריעים מפני כניסתם של גורמים מיסיונרים לבסיסים ומחנות צה"ל, ואמש (חמישי) שלחו מכתב לרב הראשי לצה"ל, בעקבות זאת. במכתב כותבים כי ביום שני הקרוב, ערב חג הסוכות אמורהקבוצה של נוצרים, להגיע לביקור ומפגש עם חיילים בגולן, בגדוד 82, בסיס שריון.

במכתב מצוטט מכתב ששלחו אותם נוצרים, בו הם כותבים: "תהיה לנוהזדמנות להכיר ולשוחח עם חיילים ולתת להם מתנות של עידוד. ונאכל ארוחת צהרים עם החיילים". לדברי הפעילים נגד המיסיון, בתוך שורה זו חבויים לא מעט מסרים מיסיונרים כמו המילה להכיר שהינו מונח דתי של התקרבות, וכן "עידוד" שהינו מונח דתי אצל הנוצרים.

הפעילים המתעסקים בנושא זה,אומרים כי מטרת בואה של אותה קבוצה לישראל, היא בכדי להשתתף בכינוס בחול המועד סוכות בירושלים, כינוס אותו אסרה מועצת הרבנות הראשית מלהשתתף בו.במכתב לרבה הראשי של צה"ל נכתב עוד כי תופעה זו של כניסת קבוצות נוצרים למיניהם לבסיסים צבאיים, הינה לדאבוננו, תופעה תדירה, ובזמן האחרון תפסו אותם בשעת מעשה של חלוקת חמר מיסיונרי.

בארגוני הפעילים נגד המיסיון קוראים לרב הצבאי לעצור את אותה תופעה ולהעביר למפקדים בשטח הנחיות מדוייקות.

לכתבה קודמת בנושא:  הופעה מיסיונרית במחנה צבאי

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100