הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

מיסיונרים עלייך , אור יהודה
פעילי המיסיון הסתובבו השבוע ברחובות העיר וניסו להטיף לתושבי האזור * עוזי אהרון:"ניסיון להמיר דת של קטינים – אסור עפ"י חוק"
31/01/2008
אילוסטרציה: מיסיונרים מודרכים לפני פעולתם ברחובות  (הגדל)


זכות לגיטימית או סתם חוצפה? תחליטו אתם. בתחילת השבוע הסתובבו מספר פעילי המיסיון, הדוגלים בתורתו של ישו, ברחבי אור יהודה, והפיצו חומר תעמולה בנושא הברית החדשה לתושבי האזור, כשעל חולצותיהם התנוססו סיסמאות למען ישו, פנו המיסיונרים אל עוברי האורח וקיימו איתם שיחות.

תושבים נזעמים שהיו במקום החליטו להזעיק את מ"מ ראש העירייה, עו"ד עוזי אהרון, וכן פעילים מקומיים, ביניהם הרב משה קאטו, דני שמואל, יו"ר המועצה הדתית, ואחרים. אלו ניסו לשכנע את המיסיונרים לעזוב את המקום, ורק בהתערבות המשטרה התפזרה ההתקהלות, מ"מ ראש העירייה, עוזי אהרון, שנשמע נרגז בעקבות האירוע, אמר: "על פי החוק, תעמולה מסוג זה אסורה על קטינים, בטח אם זה נעשה כדי להמיר את הדת בתשלום. בכל מקרה, על התושבים להיזהר, להוקיע ולהרחיק את הפעילים האלה מבתיהם מהשכונות. יש לנו מורשת מפוארת ועשירה, ואנו לא זקוקים לרעות בשדות זרים. כאשר מציעים להחליף סוס בסוס ומציעים בונוסים נוספים כדי לשכנע להמיר דת, פירושו של דבר שהסוס הוא חולה ופצוע, ולכן צריך להציע פיתויים לקבל את דתם".

 תגובת תנועת ישוע: "הצוות שעליו אתם מדברים אינו מקהילתנו ולכן אינני יכול להביע דעה בנוגע למקרה זה".

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100