הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

הגרלה נדירה של יד לאחים על ספר תורה מהודר

5/03/2013
        

 

 לחצו להגדלה 

 

לקראת חג הפסח – חג החירות, יוצא ארגון יד לאחים המציל מידי יום נשים וילדים יהודים משבי בכפרים ערביים, במבצע גדול שבמרכזו הגרלת ענק היסטורית ונדירה על ספר תורה מהודר ומפואר שנכתב במיוחד בידי סופר ירא שמיים.

במסגרת הזכייה הגדולה והחשובה בספר התורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, ואפילו במימון התהלוכה לבית הכנסת של הזוכה המאושר.

מפניות נרגשות רבות שהגיעו לארגון עולה, כי אנשים רבים חפצים לממש את משאת חייהם, לזכות בספר התורה ולהכניסו לבית כנסת שלהם, לזכותם, לזכות ילדיהם ולזכות משפחתם. ואילו אחרים אמרו כי הם ישמחו לזכות ולערוך הכנסת ספר תורה לעילוי נשמת הקרובים להם ולהנציחם במזכרת נצח על ספר התורה. גם גבאי בתי כנסת רבים נרשמו להגרלה, כשבפיהם תפילה כי יזכו בספר התורה, ובכך ישלימו את החוסר בספרי התורה בבתי הכנסת שלהם.

מארגון יד לאחים נמסר כי לכל יהודי באשר הוא, ולא משנה מצבו הכלכלי, ישנה הזדמנות נדירה של פעם בחיים לזכות בספר תורה משלו, שיהיה רכושו הפרטי. הזכות הגדולה להשתתף בהגרלה הייחודית, מעניקה לכל אחד הזדמנות פז לקיים את מצוות העשה הגדולה, החלה על כל יהודי, לכתוב לעצמו ספר תורה. ביד לאחים הזכירו גם את דברי הגמרא במסכת מנחות המפליגה בזכות הגדולה שיש לכל הכותב לעצמו ספר תורה, ואומרת שכל המקיים מצווה זו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל בעצמו את התורה מהר סיני.

 

להשתתפות בהגרלה לחצו כאן

או חייגו 1-800-620-640

 

 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100